bloki4 2 BRING YOUR
OWN DEVICE

Terminem BYOD określa się obecnie trend, charakteryzujący się umożliwianiem dostępu do zasobów sieci korporacyjnej za pomocą urządzeń, które nie są własnością organizacji...

czytaj więcej

bloki4 1 BRADFORD
NETWORKS

Platforma Network Sentry jest pierwszą ofertą w obszarze bezpieczeństwa sieci, które umożliwia realizację polityki BYOD przez automatyczną identyfikację i profilowanie urządzeń w sieci...

czytaj więcej

bloki4 25 XIRRUS
WiFi NETWORKS

Xirrus oferuje rozwiązania do budowy sieci WiFi nowej generacji o ultra wysokiej wydajności i skalowalności do 16 modułów radiowych w pojedynczej stacji bazowej...

czytaj więcej

Bradford Networks rozszerza globalną dystrybucję poprzez partnerstwo z Netaxcom.

Rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne rozwiązania w obszarze BYOD przyśpiesza ekspansję firmy w Polsce i Europie Wschodniej.

Cambridge , Massachusetts , październik 21, 2013 – firma Bradford Networks, producent najlepszych rozwiązań do zabezpieczenia dostępu do sieci, ogłosiła strategiczne partnerstwo dystrybucyjne z firmą Netaxcom, polskim resellerem z wartością dodaną, specjalizującym się w dostarczaniu rozwiązań nowej generacji zabezpieczeń sieciowych zarówno dla przedsiębiorstw jak i organizacji edukacyjnych . Partnerstwo to pozszerzy obecność Bradford Networks w całej Europie Wschodniej, aby pomóc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na bezpieczne rozwiązania wspierające bezpieczną realizację polityk bring- your-own -device (BYOD).

Warszawska firma Netaxcom jest jednym z wiodących dystrybutorów sieciowych rozwiązań bezpieczeństwa, współpracując obecnie z wiodącymi dostawcami, w tym Cisco Systems , Palo Alto Networks, Riverbed oraz Xirrus. W ramach tego partnerstwa, Netaxcom poszerza swoje portfolio produktów i usług o rozwiązanie Network Sentry™, wielokrotnie nagradzany system kontroli dostępu do sieci nowej generacji (NAC ) firmy Bradford Networks. Network Sentry zapewnia pełną widoczność i kontrolę wszystkich użytkowników i urządzeń w sieci, zapewniając poprawę produktywności przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka w środowisku IT. Dodatkowo, poprzez platformę SmartEdge ™ , Network Sentry™ integruje się z wiodącymi w branży bezpieczeństwa rozwiązaniami do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM), oferując w ten sposób kompletne i bezpieczne rozwiązanie BYOD .

 "Obserwujemy ogromny wzrost zapotrzebowania na rozwiązania wspierające polityki otwartego dostępu (BYOD) oraz kontrolę infrastruktury sieciowej w tym regionie, co stwarza nowe możliwości rynkowe dla firm, które mogą zapewnić elastyczne i zintegrowane rozwiązania w tym specyficznym obszarze bezpieczeństwa", powiedział Adam Książek , dyrektor generalny Netaxcom . "Zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z firmą Bradford Networks, ponieważ ich rozwiązania kompleksowo adresują zagadnienia BYOD i integrują się z ofertą pozostałych naszych kluczowych partnerów. Cieszymy się z zacieśnienia współpracy z Bradford Networks, bo w ten sposób zapewnimy naszym klientom kompleksowe rozwiązania, które pozwolą na bezpieczną realizacje ich strategii BYOD"

"Rosnący światowy popyt na rozwiązania BYOD napędza naszą ekspansję w Europie Wschodniej i Polski ", powiedział Charlie McAlister , EMEA Sales Manager , Networks , Bradford . "Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Netaxcom . Mają ugruntowaną pozycję w Europie Wschodniej i silne relacje z najważniejszymi klientami i dostawcami rozwiązań komplementarnych, dlatego partnerstwo to pozwoli na wzmocnienie pozycji Bradford Networks na fali rosnącego zainteresowania rozwiązaniami dla BYOD na całym świecie."

O Bradford Networks
Bradford Networks oferuje najlepsze rozwiązania umożliwiające bezpieczny dostęp do sieci zarówno dla użytkowników urządzeń korporacyjnych jak osobistych. Oferowane przez firmę Network Sentry to pierwsze na rynku rozwiązanie, które pozwala na automatyczną identyfikację wszystkich urządzeń i użytkowników podłączanych do sieci, zapewniające kompleksowy monitoring oraz kontrolę dostępu. Network Sentry zapewnia wsparcie wszystkich wiodących producentów sprzętu sieciowego, eliminując obszary niewidoczne dla innych systemów bezpieczeństwa, które mogą stanowić ryzyko. Sentry Network jest obecnie używany przez ponad 900 klientów korporacyjnych na całym świecie, w obszarach takich jak opieka zdrowotna, usługi finansowe, handel, instytucje publiczne, edukacja i wiele innych.
Aby uzyskać więcej informacji , prosimy odwiedzić www.bradfordnetworks.com .

Netaxcom

FDS PLAZA

ul. Puławska 469/3p

02-844 Warszawa

email: kontakt(at)netaxcom.pl
tel:  +48 22 378 2356
fax: +48 22 252 0712